200 results in search
56 photos
1819 Windsor AVE Roanoke VA 24015
$515,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,758
Days on Market: 34

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
4911 Cave Spring CIR Roanoke VA 24018
$359,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,974
Days on Market: 5

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
7043 Northway DR Roanoke VA 24019
$330,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,752
Days on Market: 149

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
52 Hillview DR Roanoke VA 24019
$329,995
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,004
Days on Market: 19

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
3722 Meadowlark RD Roanoke VA 24018
$299,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,674
Days on Market: 5

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
2458 Bermuda RD Roanoke VA 24017
$294,950
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,960
Days on Market: 58

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
625 Vinton Mill CT Roanoke VA 24012
$284,950
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,561
Days on Market: 97

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
2715 Mountainaire AVE Roanoke VA 24017
$262,950
-$7,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,520
Days on Market: 27

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
3440 Belle AVE Roanoke VA 24012
$260,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,360
Days on Market: 49

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
2321 Dunkirk AVE Roanoke VA 24012
$259,950
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,371
Days on Market: 35

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
1378 Craig Robertson RD Roanoke VA 24014
$249,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,008
Days on Market: 69

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
5128 Youngwood DR Roanoke VA 24017
$225,500
-$4,450
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,065
Days on Market: 28

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
1730 Orange AVE Roanoke VA 24017
$138,950
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,516
Days on Market: 38

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
5010 Claremont CIR Roanoke VA 24014
$1,014,739
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,779
Days on Market: 241

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1008 Claremont CT Roanoke VA 24014
$859,950
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,671
Days on Market: 82

Updated 3 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
4118 Belle Aire CIR Roanoke VA 24018
$829,950
-$70,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,410
Days on Market: 40