74 results in search
73 photos
301 Indian Ridge DR Moneta VA 24121
$639,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,025
Days on Market: 46

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
88 photos
300 Mill Lake RD Huddleston VA 24104
$620,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,232
Days on Market: 61

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
2326 Lake Retreat RD Huddleston VA 24104
$388,895
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,260
Days on Market: 273

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
106 Beaver Dam CT Goodview VA 24095
$387,500
-$1,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,464
Days on Market: 47

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
Lot 40 River Rock Rd Vinton VA 24179
$44,000
Beds:
Baths: 0.0
Sq Ft:
Days on Market: 358

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
Lot 99 Driftwood CT Moneta VA 24121
$40,000
Beds:
Baths: 0.0
Sq Ft:
Days on Market: 72

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
0 Forest Lawn DR Moneta VA 24121
$19,675
-$25
Beds:
Baths: 0.0
Sq Ft:
Days on Market: 160

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
Lot 26 Afton LN Goodview VA 24095
$14,000
Beds:
Baths: 0.0
Sq Ft:
Days on Market: 60

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
93 photos
1112 Coves End RD Huddleston VA 24104
$1,350,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,653
Days on Market: 30

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
6990 Horseshoe Bend RD Goodview VA 24095
$859,950
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,256
Days on Market: 11

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
0 Roach RD Huddleston VA 24104
$700,000
Beds:
Baths: 0.0
Sq Ft:
Days on Market: 25

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
1028 Siesta Key CT Moneta VA 24121
$659,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,040
Days on Market: 49

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
73 photos
209 Retreat LN Huddleston VA 24104
$649,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,246
Days on Market: 37

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
77 photos
104 Pointe O Woods DR Huddleston VA 24104
$649,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,076
Days on Market: 16

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
105 Fawn Haven LN Huddleston VA 24104
$625,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,288
Days on Market: 93

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
Lot 10 Ravenwood DR Moneta VA 24121
$599,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,084
Days on Market: 254

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
209 Park Shores CIR Moneta VA 24121
$599,000
-$21,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,158
Days on Market: 96

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
79 photos
1131 Golf View CT Huddleston VA 24104
$590,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,915
Days on Market: 50

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
64 photos
1154 Barrow Hills DR Huddleston VA 24104
$565,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,251
Days on Market: 100

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
1034 Joffrey DR Huddleston VA 24104
$539,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,944
Days on Market: 68

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
1089 Marie DR Huddleston VA 24104
$539,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,903
Days on Market: 60

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
101 photos
103 Twin Cove TRL Moneta VA 24121
$524,888
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,000
Days on Market: 58

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
103 Bluff CT Moneta VA 24121
$519,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,813
Days on Market: 118

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
83 photos
1114 8Th Fairway LN Huddleston VA 24104
$495,000
-$30,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,000
Days on Market: 55

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
101 Charmwood CIR Moneta VA 24121
$479,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,464
Days on Market: 38

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
132 Pointe O Woods DR Huddleston VA 24104
$475,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,580
Days on Market: 31

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
1222 8Th Fairway LN Huddleston VA 24104
$470,000
-$5,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,536
Days on Market: 306

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
1052 8Th Fairway LN Huddleston VA 24104
$459,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,716
Days on Market: 73

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
107 Hemlock Shores DR Goodview VA 24095
$449,947
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,940
Days on Market: 47

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
1273 Graves Harbor TRL #348 Moneta VA 24121
$449,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,074
Days on Market: 5

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment