40 results in search
109 photos
1100 McCormick BLVD Clifton Forge VA 24422
$1,495,000
Beds: 9
Baths: 10
Sq Ft: 6,907
Days on Market: 232

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
102 photos
500 Jacksons Flat Covington VA 24426
$1,250,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 4,265
Days on Market: 298

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
126 photos
800 Morris Hill RD Covington VA 24426
$539,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,474
Days on Market: 39

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
82 photos
306 Woodbrook DR Covington VA 24426
$444,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,660
Days on Market: 74

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
81 photos
314 Jefferson AVE Clifton Forge VA 24422
$435,000
Beds: 7
Baths: 5
Sq Ft: 3,852
Days on Market: 218

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
252 River RD Covington VA 24426
$429,000
-$20,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,328
Days on Market: 164

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
310 Sammys RD Covington VA 24426
$369,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,524
Days on Market: 25

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
96 photos
4801 Nicelytown RD Clifton Forge VA 24422
$349,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,939
Days on Market: 254

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
2015 Evergreen RD Covington VA 24426
$339,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,008
Days on Market: 11

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
5110 Rich Patch RD Covington VA 24426
$329,900
-$12,100
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,199
Days on Market: 71

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
9210 Potts Creek RD Covington VA 24426
$299,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,813
Days on Market: 479

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
3616 Longdale Furnace RD Clifton Forge VA 24422
$299,000
Beds: 5
Baths: 1
Sq Ft: 1,572
Days on Market: 49

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
1307 Massie AVE Covington VA 24426
$269,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,560
Days on Market: 46

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
102 6Th ST Iron Gate VA 24448
$244,999
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,566
Days on Market: 30

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
7150 Mill Branch RD Covington VA 24426
$236,500
-$5,400
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,224
Days on Market: 19

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1312 Alleghany AVE Covington VA 24426
$225,000
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 2,240
Days on Market: 261

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
1019 Staunton ST Selma VA 24474
$220,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,815
Days on Market: 276

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
1508 Jefferson AVE Clifton Forge VA 24422
$199,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,872
Days on Market: 368

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
605 Chestnut ST Clifton Forge VA 24422
$198,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,602
Days on Market: 162

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
77 photos
3110 Jamison Mountain RD Covington VA 24426
$179,900
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 2,409
Days on Market: 115

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
607 Heatherton DR Covington VA 24426
$179,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,000
Days on Market: 74

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
5215 Kanawha TRL Covington VA 24426
$169,950
-$10,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,284
Days on Market: 37

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
912 Madison AVE Clifton Forge VA 24422
$159,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,008
Days on Market: 44

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
1708 Midland TRL Covington VA 24426
$149,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,954
Days on Market: 36

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
120 Ridgway ST Clifton Forge VA 24422
$139,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 2,824
Days on Market: 79

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
225 Roxbury ST Clifton Forge VA 24422
$135,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,152
Days on Market: 48

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
1305 Donovan ST Selma VA 24474
$135,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 16

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
6701 Valley View DR Hot Springs VA 24445
$119,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,440
Days on Market: 148

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
110 Crescent AVE Iron Gate VA 24448
$119,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,470
Days on Market: 32

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
5406 Johnson Creek RD Covington VA 24426
$114,900
-$4,100
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,876
Days on Market: 106

Updated 25 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment