52 results in search
20 photos
1815 Clinton AVE Roanoke VA 24013
$179,950
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,058
Days on Market: 61

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
0 12th ST Roanoke VA 24013
$24,950
Beds:
Baths: 0.0
Sq Ft:
Days on Market: 1

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
0 Buena Vista BLVD Roanoke VA 24013
$14,000
Beds:
Baths: 0.0
Sq Ft:
Days on Market: 383

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
617 Church AVE Roanoke VA 24013
$11,000
Beds:
Baths: 0.0
Sq Ft:
Days on Market: 383

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
1101 Montrose AVE Roanoke VA 24013
$292,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,400
Days on Market: 85

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
625 Elm AVE Roanoke VA 24013
$275,000
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 2,228
Days on Market: 246

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
909 Highland AVE Roanoke VA 24013
$230,000
-$23,000
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 1,624
Days on Market: 123

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
1146 Morehead AVE Roanoke VA 24013
$229,950
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 124

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
901 6Th ST Roanoke VA 24013
$224,936
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,044
Days on Market: 6

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
1021 Pechin AVE Roanoke VA 24013
$215,000
-$4,950
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,613
Days on Market: 60

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
1114 Pechin AVE Roanoke VA 24013
$214,950
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,568
Days on Market: 41

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
715 Highland AVE Roanoke VA 24013
$210,000
-$10,000
Beds: 6
Baths: 2
Sq Ft: 2,300
Days on Market: 119

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
629 Highland AVE Roanoke VA 24013
$210,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,818
Days on Market: 44

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
1122 Dale AVE Roanoke VA 24013
$195,950
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,100
Days on Market: 9

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
513 Highland AVE Roanoke VA 24013
$195,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,348
Days on Market: 68

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
1518 Tazewell AVE Roanoke VA 24013
$192,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 131

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
644 Montrose AVE Roanoke VA 24013
$190,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 107

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
117 16th ST Roanoke VA 24013
$189,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 80

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
1007 Tazewell AVE Roanoke VA 24013
$187,758
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,842
Days on Market: 226

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
1917 Wise AVE Roanoke VA 24013
$180,784
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,260
Days on Market: 307

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
1543 Buena Vista BLVD Roanoke VA 24013
$179,950
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,045
Days on Market: 6

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
635 Mountain AVE Roanoke VA 24013
$179,000
-$15,500
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 804
Days on Market: 19

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
611 Church AVE Roanoke VA 24013
$175,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,472
Days on Market: 118

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
1224 Stewart AVE Roanoke VA 24013
$175,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 840
Days on Market: 25

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
640 Mountain AVE Roanoke VA 24013
$174,950
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,632
Days on Market: 5

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
1524 Tazewell AVE Roanoke VA 24013
$169,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,428
Days on Market: 14

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
1220 Church AVE Roanoke VA 24013
$164,900
-$9,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,393
Days on Market: 49

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
1218 6th ST Roanoke VA 24013
$155,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,024
Days on Market: 18

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
906 5th ST Roanoke VA 24013
$141,735
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,950
Days on Market: 337

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
1305 Penmar AVE Roanoke VA 24013
$135,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,064
Days on Market: 49

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment