104 results in search
13 photos
7043 Northway DR Roanoke VA 24019
$330,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,752
Days on Market: 152

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
6936 Plantation RD Roanoke VA 24019
$274,777
-$223
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,750
Days on Market: 16

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
5812 Cove RD Roanoke VA 24019
$245,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 976
Days on Market: 12

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
2824 Beldon DR Salem VA 24153
$229,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 867
Days on Market: 218

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
6060 Catawba Creek RD Troutville VA 24175
$849,950
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 2,284
Days on Market: 3

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
83 photos
7323 La Marre CIR Roanoke VA 24019
$729,500
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,745
Days on Market: 32

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
15 Verndale DR Roanoke VA 24019
$699,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,644
Days on Market: 54

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
5690 Sullivan LN Roanoke VA 24012
$669,450
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,306
Days on Market: 86

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
82 photos
6210 Crumpacker DR Roanoke VA 24012
$579,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,652
Days on Market: 34

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
3035 Mystique CT Roanoke VA 24012
$574,950
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,710
Days on Market: 72

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
8317 Cardington DR Roanoke VA 24019
$569,950
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,307
Days on Market: 51

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
3009 Mystique CT Roanoke VA 24012
$544,950
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,574
Days on Market: 107

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
260 Stonecreek WAY Roanoke VA 24019
$540,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,216
Days on Market: 2

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
80 photos
7706 Hollins Court CIR Roanoke VA 24019
$529,950
-$10,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,985
Days on Market: 43
Open: 5/24/26 2 PM - 4 PM

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
3125 Moyer CT Roanoke VA 24012
$519,950
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,133
Days on Market: 107

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
1338 Millers Landing CIR Roanoke VA 24019
$509,990
-$10,010
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,208
Days on Market: 30

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
3141 Moyer CT Roanoke VA 24012
$509,950
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,877
Days on Market: 107

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
3107 Moyer CT Roanoke VA 24012
$505,950
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,354
Days on Market: 107

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
216 Stonecreek WAY Roanoke VA 24019
$497,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,555
Days on Market: 84

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
8102 Otterview DR Roanoke VA 24019
$489,950
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,619
Days on Market: 37

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
3040 Mystique CT Roanoke VA 24012
$479,950
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,150
Days on Market: 72

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
5226 North Spring DR Roanoke VA 24019
$464,998
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 4,748
Days on Market: 296

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
735 Ridgecrest LN Roanoke VA 24019
$459,950
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,006
Days on Market: 29

Updated 35 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
4043 Mockingbird Hill RD Roanoke VA 24012
$455,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,738
Days on Market: 63